Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2016-09-06 19:58:23

Mefist69

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2016-09-06
Posty: 1
Punktów :   

Golf 1.9 TDI 90k 1999r.

Witam, sam się troche z siebie śmieje ponieważ od większości czasu jakoś nie podobały mi się góóólfy i jakoś myślałem że jest to samochód dla ludu : D
Nie ma nic w nim imponującego i prawie każdy go ma : D Zwłaszcza jako posiadacz wcześniej samochodów tylko marki Honda co prawda benzynowych, ale szczerze muszę przyznać bezawaryjnych jeśli chodzi o silnik (bo na pewno nie o karoserie ; ) )

  Napisze krótko i treściwie i niestety bez zdjęć ponieważ auto nie jest wystawione sprzedaje je znajomy z pracy którego znam dobrych kilka lat : )  Dba o samochody i w sumie zawsze od kilkunastu lat wybiera tylko golfy każdej generacji.
Samochód jest do sprzedania za 6k zł 1.9 TDI 90kony z 1999r 5D co najciekawsze silnik który jest w nim wstawiony jest z auta z 2001  z przebiegiem 160k znajomy zrobił na nim około 10 k przez rok, a jeśli chodzi o przebieg auta w km na starym silniku to 330k  Co najbardziej boli jest to wersja bieda edition czyli bez klimy nawet manualnej i z podstawowym wyposażeniem .
Lecz szczerze powiedziawszy nie zależy mi nawet na niej w wcześniejszym aucie przez 5 lat klimy użyłem tylko 2 razy.
Co do stanu auta jak to na rok 1999r. am swoje lata wiec wytarte plastiki w środku kilka otarć na karoserii oraz parę wgnieceń raczej małych parkingowych. 
Ogólny stan ocenił bym na średni. Około 1,5 roku temu znajomy kupił go po wypadku przód wszystkie elementy zostały przełożone nowe z anglika silnik również ; )
Uparłem się akurat na taki egzemplarz ponieważ jestem pewny w 100 % jego stanu oraz najważniejsze przebiegu silnika ,a znając realia polskie i szukania golfa 4 co z tego że bogatszego jesli chodzi o wyposażenie może być po prostu cofniętym o pół miliona trupem oraz skarbonka : D   

Wiem że sobie sam w większości odpowiedziałem ale pytanie mam do was czy warto 
Lubie dbać o samochody i w sumie diesla jeszcze nie miałem ,a wydaje się dośc ekonomiczny nie to co hondy niestety : D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora