Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2018-04-09 22:34:03

logiac

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2018-04-09
Posty: 4
Punktów :   

Szarpanie na biegu jałowym, strzały z wydechu wypadanie zapłonu

Witam, wszystkich forumowiczów. Mam problem z swoim Golfem IV 2.0 APK z gazem. Co jakiś czas silnik szarpie, nierówno pracuje, obroty falują oraz strzela z wydechu przede wszystkim na gazie, ale jak przełączam na benzynę problem również występuje chociaż w mniejszym stopniu. Mechanik stwierdził, ze cewka do wymiany, ale to nie pomogło. Auto ponownie trafiło do mechanika, po czym stwierdził, że autu nic nie dolega, bo żadnego szarpania nie zaobserwował. Auto podłączyłem pod komputer i wywala błąd wypadania zapłony na 3 cylindrze. Świece wymieniłem jakieś 3-4 miesiące temu na NGK, potem poszły kable Beru z jakieś 2 miesiące temu i w ostatnim czasie nowa cewka zapłonowa, jednak problem dalej nie ustał. Co zauważyłem, to gdy jest ciemno widać niebieskie iskry przy kablach zapłonowych. Czy problemem w moim przypadku są kabel bo już sam nie wiem gdzie szukać dalej? Nie chce bez sensu kupować nowych kabli i je wymieniać nie mając pewności, że problemem są kable. Jeśli kable do wymiany to co sądzicie o kablach: BREMI 206F200, zamiast tych beru?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora