Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2018-10-26 16:24:21

Queny

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 3
Punktów :   
Silnik :: 1.9 TDI
Moc [KM] :: 101
Rok :: 2002
Imię :: Michał

Problem z odpaleniem po zostawieniu odblokowanego auta.

Witam, kupiłem niedawno golfa IV z 2002r.

Załóżmy że jadę do pracy. rano jest 3 stopnie,auto odpala, po 15 odpala etc. Bez najmniejszych problemów. Ale zamykam go z pilota jak wyjde z auta.

Auto stoi np 2 godziny odblokowane,zmieniałem głośniki,robiłem zamek w klapie etc.
Ja go chce odpalić, przekręcam kluczyk,kontrolki gasną, ja przekręcam bardziej do odpalenia a tu zegary się wyłączają.
Pod prostownik/kable od innego auta, 10 sekund i przekręcam kluczyk a auto od pierwszego praktycznie odpala,przejade kilkaset metrów,wyłączam golfa,postoi chwile,wracam i odpala normalnie. Sprawdzam testerem a tam same zielone kontrolki, ze akumulator dobry.....

Jedyne co się świeciło przez te dwie godziny to lampka w bagażniku. Co jeszcze może prąd pobierać, że aż auto nie chce odpalać ? W fordzie poprzednim, mniejszy akumulator, 3 godziny radia na herzach i odpalał bez zająknięcia, a tu lampeczka w bagażniku by rozładowała akumulator ?

Nawet jeśli by rozładowała, to czy pare sekund pod prostownikiem nagle go naładuje że potem nie ma problemu z odpalaniem, dopóki dłużej znowu nie postoi odblokowany ?

Problem występuje jak auto postoi  odblokowane np 2h, wtedy nawet nie zakręci. Zablokowane stoi całą noc, i 3 stopnie rano i odpala bez zająknięcia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora