Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2020-08-31 09:31:12

Markimark666

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2020-08-25
Posty: 1
Punktów :   

Problem z pilotem

Witam wszystkich. Mam problem ze swoim pilotem. Zaczął szwankować pilot. Nie otwierał i nie zamykał z pilota. Na początku zamykałem i otwierałem od strony pasażera i myślałem że to wina zamka. Wczoraj wymieniłem zamek z microswithem od kierowcy. Teraz jest już wszystko ok. Mogę odłożyć z każdej strony i zamknąć. Przytrzymując otwierają się wszystkie szyby i zamykają. Ale pilot nadal nie działa poprawnie. Gdy nacisnę zamykanie lub otwieranie na pilocie świeci się światełko czyli chyba wysyła sygnał. Słychać też kilkukrotne cykanie tak jak by w komforcie ale nie ma efektu. Po chwili włączają się awaryjne i muszę kombinować pilotem i drzwiami by wyłączyć awaryjne. Nie wiem jak ale udaje się po paru próbach. Natomiast przycisk szukania samochodu czy coś takiego włącza awaryjne i wyłącza, działa normalnie. Zaznaczę że po próbach z pilotem wyskakuje czek i epc. Po paru odpaleniach samochodu gdy nie używam pilota znikają błędy.

Dzisiaj dogrzebałem się do modółu i na module jest skrzynka od alarmu. W niej tak stuka. Doszedłem do tego że otwiera mi centralny z pilota jak zamknę z kluczyka. Czyli tylko nie zamyka. Pomocy

VW GOLF 4 . 2001r benzyna 1.6 16v
Proszę o pomoc. Z góry dzięki. Marcin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora