Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Wnętrze
  •  » Climatronic, nie działający nawiew błąd wiatraka

#1 2017-10-12 09:41:37

 Kapusniak

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2017-05-18
Posty: 10
Punktów :   
Silnik :: 1.6 SR
Rok :: 1999
Imię :: Golf IV

Climatronic, nie działający nawiew błąd wiatraka

Witajcie!
Mój problem zaczął się z dnia na dzień wcześniej wszystko było dobrze, a mianowicie w moim golfie IV przestało dmuchać  mimo że na panelu mam ustawione na full, wymontowałem wiatrak i podłączyłem pod akumulator, działa wyśmienicie, niestety po przesmarowaniu i ponownym włożeniu do auta ani odzewu, wtyczka daje prąd lecz nie daje uziemienia dopiero gdy włożę kabelek w uziemienie we wtyczce i przyłożę do uziemienia w samochodzie to zadziała lecz nie mogę nim sterować. Panel Climatronic działa, po włączeniu miga kilka sekund, ale po za tym gdy zmieniam nawiewy góra/dół to słychać jak działa, nawet grzeje bo gdy ustawię np. 20 stopni i jadę autem to odczuwam delikatny powiew ciepła. Błędy jakie mi wyskoczył to uszkodzony właśnie owy wiatrak oraz błąd klimatyzacji (którą mam odłączoną ponieważ nie działa), Po zmianie Panelu jest nadal to samo    Może ktoś z was miał identyczny problem i się z nim uporał w warunkach domowych? Bezpieczniki sprawdzałem lecz do końca nie wiem który odpowiada akurat za wiatrak. Pozdrawiam 

Ostatnio edytowany przez Kapusniak (2017-10-12 09:47:42)

Offline

 
  • Index
  •  » Wnętrze
  •  » Climatronic, nie działający nawiew błąd wiatraka

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora