Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

Ogłoszenie


#1 2016-05-21 18:14:52

Horvath

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2015-03-09
Posty: 6
Punktów :   

Wkładki zamków i stacyjka.

Po swapie silnika z mojego starego 3 drzwiowego golfa do 5 drzwiowego, mechanik podmienił zamek pasażera wraz z wkładką ze starego i nie mam do niego aktualnie kluczyka. Chcę mieć wszystkie zamki na jeden kluczyk. Znalazłem dawcę tylko, że jest to wersja angielska. Czy zamki, wkładki i stacyjka są takie same? Bez problemu podejdzie to pod golfa w wersji Europejskiej?

Drugie pytanko to czy spotkał się ktoś z zamiennikiem zamka do golfa? Czy taki zamek za 50 zł wystaczy, czy szukać jednak oryginałów? Mam problem z zamkami jak to w golfie bywa, że nie wykrywa otwartych drzwi, alarm nie chce się włączać lub wyłączać po przekręceniu kluczyka.

Offline

 

#2 2016-05-22 19:14:20

 gts2

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2015-09-27
Posty: 35
Punktów :   
Silnik :: 1.6 SR
Moc [KM] :: 100
Rok :: 1998

Re: Wkładki zamków i stacyjka.

Witam,

Ja miałem jeden zamek , gdzie kręcił się bębenek , a drugi na inny kluczyk. Zadzwoniłem do znajomego w salonie/serwisie VW i powiedział mi 400zł za wkładkę ... Pojechałem więc do marketu , gdzie na pasażu gostek za zamek z kręcącym się bębenkiem  zainkasował mnie 120 zł , a za drugi działający pod inny kluczyk 70 zł , zrobił to w 2 godziny (brałem jeszcze nowy kluczyk "scyzoryk"  za co wraz z programowaniem zainkasował 350zł) było to rok temu i zamki do dziś działają , chodź głównie otwieram z pilota. Jak dla mnie szkoda przepłacać za oryginał skoro nawet jak się sypnie to wymienisz go o wiele taniej niż gdybyś miał oryginał. Zawsze warto otwierać auto z pilota szczególnie w zimie , aby oszczędzać mechanizm zamka.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora