Golf 4 Klub Polska

Golf 4 Klub Polska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2020-01-16 19:39:08

 Juanma20

http://www.golf4.pun.pl/_fora/golf4/gallery/2_1422961017.gif

Zarejestrowany: 2020-01-16
Posty: 2
Punktów :   
Silnik :: 1.9 TDI
Moc [KM] :: 90
Rok :: 2001
Imię :: Marcin

Golf IV 1.9 TDI, radiowoz, policja, polizei- problem z poborem energii

Witam Panowie,
dziwnym trafem znalazlem sie w posiadaniu Golfa IV 1.9 TDI, ktory w przeszlosci byl radiowozem w Niemczech. Samochod fajny jako auto do pracy i przewiezienia czegos wiekszego, ze wzgledu na wzmocnione podwozie, dlatego chcialbym go zatrzymac. Mam jednak z nim problem, jako iz byl to radiowoz ma On nieco inny uklad elektryki. Ze wzgledu na inne podlaczenie zamka centralnego, dodatkowenoswietlenie, kable antenowe, koguty, radiostacje itp. Poprzedni wlasciciel/ badz niemcy dosc niedbale pozbyli sie tego osprzetu, dlatego teraz mam problem... tzn. Po ok. 2 dniowym postoju rozadowuje mi sie akumulator (zamontowany nowy Fiamm), wizyta elektryka wykazala, ze na jednym kablu (glownym) po zgaszeniu silnika wystepuje pobor pradu. Czy posiada ktos z was schemat elektryczny golfa iv w wersji policyjnej, badz ma moze kontakt do osob, ktore robily ten samochod? Chcialbym znalezc miejsce gdzie ten prad jest pobierany, jednak nie chce rozbierac nanczesci pierwsze calego auta. Z gory dziekuje za pomoc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora